Onun kaçamak ona çok mal oldu: o evde oturur ve oğluna bakar

Onun kaçamak ona çok mal oldu: o evde oturur ve oğluna bakar

11 Ocak 2020

BALKONDA KAÇAMAK

Justin Timberlake ile Jessica Biel'in mutlu evliliği geçtiğimiz yılın kasım ayında ciddi bir sarsıntı geçirdi. Bunun nedeni de Timberlake'in Palmer adlı yapımda birlikte oynadığı Alisha Wainwright ile el ele görüntülenmesi. İki rol arkadaşı filmin çekimlerinin yapıldığı New Orleans'ta bir barın balkonunda samimi şekilde kameralara yakalanmıştı.

MUTLU EVLİLİĞE GÖLGE DÜŞTÜ

Birlikte içen Alisha Wainwright ve Justin Timberlake, el ele oturdu ve ilk sohbet etti. Daha sonra Timberlake rol arkadaşının kolunu okşadı ve ardından Alisha Wainwright elini Timberlake'in dizine uzun süre tuttu. O anlar paparazziler tarafından dakika dakika da izlendi. Ve bu görüntülerin ortaya çıkmasıyla, kara bulutlar Timberlake ve Biel'in mutlu evi üzerinde dolaşmaya başladı.

KARISININ GÜVENİNİ KAZANMAK İÇİN

Timberlake önce sosyal medya üzerinden eşinden özür diledi ve Biel'in güvenini yeniden kazanmak için yeni bir yöntem kullanmaya başladı. Radar online site Timberlake "houseman ", en azından kadarıyla çalışma programı onu Biel ile onun mutlu eski gün dönmek için izin olduğunu iddia ediyor.

OĞLUNA BAKIYOR

Siteye göre, 39 yaşındaki Timberlake eşi Jessica Biel isteği üzerine evde daha fazla zaman harcamaya başladı. Aslında, sık sık oğulları Silas'a çok iyi bakar. Geçmişte, karısını ve oğlunu evde bırakıp arkadaşlarıyla golf oynamak için Hawaii'ye gittiği ve bir hafta kaldığı günler geride kaldı.

JESSICA BIEL TAVIR DEĞİŞTİRDİ

Çifte yakın bir kaynağa göre, geçmişte Justin Timberlake uzun bir süre evden uzaktaydı, bazen turlar ve bazen çekimler yüzünden. Bu arada Jessica Biel hem oğullarının bakımından hem de evin geri çekilmesinden sorumluydu. Ayrıca, Biel dublör ortasında bir nefes almak için onu ve oğlu olmadan sadece arkadaşları ile bir tatil almak için istekli oldu.

O GÜNLER GERİDE KALDI

Ama iddiaya göre, New Orleans'taki skandaldan sonra Biel tutumunu değiştirdi. Şu andan itibaren Justin Timberlake karısını ve çocuğunu evden ve beverly hills'ten alacak. Başka bir deyişle, Jessica Biel kocasının eskiden olduğu kadar onlardan uzak durmasına izin vermez.

SOSYAL MEDYA ARACILIĞIYLA ÖZÜR DİLEDİ

Justin Timberlake ve Alisha Wainwright New Orleans'ta objektiflere yakalandıkları gecenin ardından aralarında bir ilişki olmadığını açıklamışlardı. Hatta Timberlake sosyal medya aracılığıyla Biel'den özür dilemişti.

PİŞMAN OLDU

Justin Timberlake, Instagram hesabından ne kadar pişman olduğunu dile getiren bir mesaj paylaştı. Timberlake ısrarla rol arkadaşıyla aralarında "bir şey" olmadığının altını çizdi. Mesajında, yapabildiği kadar söylentilerden uzak durmaya çalıştığını belirten Justin Timberlake bu son olayların sevdiği insanları yaraladığını yazdı.

OĞLUMA İYİ ÖRNEK OLAMADIM

Timberlake, niyetini aşan bir hareket yaptığını belirterek,'Ama açık konuşayım. Ben ve rol arkadaşım arasında hiçbir şey olmadı. O gece çok sarhoştum ve davranışım için pişmanım. Daha iyi bilmeliydim. Bu benim oğluma bırakmak istediğim bir örnek değil" diye yazdı.

HARİKA KARIMDAN ÖZÜR DİLERİM

Timberlake "Harika karımdan ve ailemden, onları böyle utanç verici bir durumda bıraktığım için özür dilerim" yazarak, iyi bir eş ve baba olmaya odaklandığını bunun için de elinden gelenin en iyisini yapacağını belirtti.

BIEL Mİ ZORLADI?

Fakat bu açıklamanın paylaşılmasından birkaç gün sonra Timberlake ile ilgili çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Buna göre Timberlake bu mesajı kendi isteğiyle değil karısının zorlamasıyla paylaşmıştı. US Weekly dergisine konuşan bir kaynak, Jessica Biel'in kocasının davranışı nedeniyle utanç içinde olduğunu ve Timberlake'in kendisine hesap vermesini istediğini ileri sürdü.

Bu gönderiyi paylaş