"Terminator: Karanlık Kader"

"Terminator: Karanlık Kader"

20 Kasım 2019 Çarşamba günün haberlerinde John Conner'ın karakterinin ölümü, ilk bilim dalına dayanan bu bilim kurgu hikayesini takip eden izleyiciler karşısında bir tokattır.

"Terminator"un altıncı bölümü, Hollywood'da yinelenen bir döngüye eklenen geçmiş tüketim tarihinin üretimlerinin fikri mülkiyetinden yararlanmak için pasif ve ticari bir çabadır. Terminatör filminaltıncı bölümü, her zaman tanıdık ve tek satırlık bir hikaye ile Halloween koleksiyonu gibi, Anonim ve korunaklı bir kadın devam edecektir.

"Terminator: Dark Fate" (Terminator: Dark Fate) Halloween koleksiyonu benzer bir formül ile bir klişe formülü kullanarak daha fazla genişletmeye çalışır. Terminator Film Koleksiyonu dünyaya gelecekteki direniş lideri getirmek isteyen bir kurtarma teması ile, "Michael Myers" bir seri katil Halloween koleksiyonu dönüşü için "Halloween" olarak aynı şeyi yapmak istiyor. Ama kendi anlatı evrimi ile ilgisi vardı basmakalıp bir Cadılar Bayramı aksine, bir komut dosyasının içeriğinde "karanlık Fate" görsel efektler ve eylem dayanır. "Terminator: Dark Fate"in temel sorunu, önceki bölümlere adapte olamayan geleceği değiştirmeye odaklanmış olmasıdır. Ayrılmaz, her zaman ölümcül bir robot ve koruyucu bir robot, bir veya daha fazla kişi korumak için sürekli stereotipleri, nihayet öldürme alanına Kurtarıcı robot sağlamaya çalışır, ve bir değişim zaman ve gelecekteki gelişmelerin yolunda oluşur.

Bu yıllarda "Terminator: Judgment Day"in orijinalliği korunmadı. Aslında, bu sinema kompleksinin yaratıcıları ikinci bölümün kurgusal eğilimini korumak için, ilk olarak, ikisini doğru bir şekilde gerçekleştirememişler, ve dikkat çekici olan şey, eserlerin Kıyamet Günü versiyonundan sonra yapılan üç Terminatör'ün beyhude olması ve altıncı bölümü sarah Connor'ın varlığının umudun başlangıcı olabileceğidir. Bu dizi için, amatör eylem, James Cameron "karanlık Fate altıncı parçası iken," Bu Terminator önceki beş bölüme seyirci veda etmek ilkel bir servet, ve Sarah ve John Connor, araba ve Skynet isyan karşı mücadele Ordusu lideri hikayesi unutmak ve girmek Benzer bir hikaye dünyası.

Bu gönderiyi paylaş