Sonunda kaba ve ötesinde!

Sonunda kaba ve ötesinde!

6 Ekim Pazar günün haberlerine göre Sporsky'nin kendine zarar verme arzusu, çöp kutusuna geri dönme arzusu, tam anlamıyla hayal gücü olan yazarların, çocukların hedef aldığı animasyonda sahip olduğu çok tehlikeli ve varoluşsal bir kadro.

Pixar'ın uzun süredir devam eden çizgi film izleyicileri ve film hayranları izleyicide ilk kez Pixar çizgi film oldu ve şimdi sinema klasiği olarak biliniyor. Bu çalışmayı yaptıktan sonra, diğer tüm Hollywood stüdyoları animasyonun yeniliklerini kopyalayacaktır.

"Oyuncak Hikayesi" nin ilk kısmı, kıvrımlı diyaloglarla çok gerçekçi bir dijital animasyondu. Tam teşekküllü bir sanat olgusu yaratan ilk bölümün yaratıcıları, epistemolojik sanatsal alemin ötesine geçti ve büyük Hollywood dikiş makinesinin altındaki oyuncak hikayesi, işlemeli bir dizi animasyonla başladı.

Seyirci ilk karşılaştığında, seyircinin ihtiyaç duyduğu ve oyuncak hikayesinde yaşadığı her şeye gerçekten şaşırdı. Buzz Lightyear'ın karakteri, Philip K. Dick'in bilim kurgu efsanesinden doğdu ve Leighter'in düşmanca açık kuşatmasında (bir insan metaforuyla) insanüstü, Nietzsche'nin her şeyin yalan söylediğini fark ettik. Leiter'in açık hatıralarının tümü sahte, bütün inanışları yanlış. Kendisini varsayan bir kahraman değil, bir insan bile değil. Tek amacı onu satın alan insanları eğlendirmek olan metal ve plastikten yapılmış bir otomobil, şaşırtıcı bir şekilde değil, Buzz Lightyear depresyonda.

Andy, bir galaksiler arası süper kahraman olduğuna inanan, ancak Woody'nin hakikati kendisine aktarmasını engellemeyen, ancak Andy'nin en sevdiği uygulama haline gelmesi gerektiğini kabul etmeyen, Andy adında bir çocuğun sahip olduğu "kötü" bir eylem karakteridir. olmak.

Bu Philip Kiddie hikayesinde bir tür kaderlik var ve filmin en radikal unsuru ve başka bir stüdyo veya film tarafından asla kopyalanmayan bir şey, Philip K Dickey'nin hayal kırıklığına uğraması.

Oyuncak dünyasına tamamen dini bir bakış açısından bakıldığında, sahipleri için en iyisi olmak ve yaşamlarını ve zevklerini irade içinde geçirmek için çabalayan yaratıklarla karşı karşıyayız. Lighter'ın beraberinde getirdiği şey, diğer oyuncaklara olan güven ve güvendir. Woody, oyuncaklar arasındaki popülerliğini yitirir ve Andy'nin favorisi olur. Andy ve Baz birbirleriyle kavga eder ve Andy, "Baz" a, Andy'nin bana ait olduğunu söyler ve kimse onun için yerimi alamaz. İki oyuncunun orijinal sahibini unutan Abel ve Kabilli arasındaki düelloda.

Bu gönderiyi paylaş