Sandra Bullock'un bir drama ile Netflix'e dönüşü

Sandra Bullock'un bir drama ile Netflix'e dönüşü

6 Kasım Salı 2019 haberlerinde yer alan "BIRD BOX" oyuncusu, ikinci işbirliği için Netflix ile birlikte çalışıyor.

Hollywood oyuncusu Sandra Bullock, Netflix'te drama yapmaya hazırlanıyor.

Unvanı bilinmeyen bu film, bir kişinin cezaevinden tahliye edilmesinden sonraki yaşamıyla ilgilidir. Film Nora Fingscheidt tarafından yönetildi ve Graham King tarafından yönetildi.

Film, “Mission Impossible” kitabının yazarı Christopher McCoury'nin senaryosuna dayanıyor.

Filmde, Sandra Bullock cezaevinden tahliye edildikten sonra geçmişini hatırlamayı reddeden bir kişinin rolünü oynuyor. Yaşadığı yeni hayatta eski arkadaşlarından çeşitli kararlar alıyor, ancak tek umudu küçük kız kardeşinin onu terk etmesi.

Bu Sandra Bullock'un Netflix ile en çok satan "BIRD BOX" fragmanından sonraki ikinci işbirliği.

Bir önceki "Nora Fingscheidt" filmi, geçen yıl Berlin Festivali'nde görüntülenen ve ona Gümüş Ayı'yı getiren "Sistem Crasher" idi. Bundan sonra, diğer festivallerde gösterildi ve Almanya'yı Oscar'larda temsil etti. Yapımcı Kral ayrıca Paramount'un "Bayes" grubu hakkında bir film çekmeye hazırlanıyor.

Christopher McCoury'nin Mission Impossible'ın bir sonraki senaryosunu yazdığını bilmek fena değil.

Sandra Bullock

Babası John W. Bullock (1925 doğumlu), Amerika Birleşik Devletleri'nde Ordusu çalışanı ve yarı zamanlı ses eğitmeni; annesi, Helga Mathilde Meyer (1942-2000), opera şarkıcısı ve ses öğretmeniydi.  Annesi 2000 yılında kanserden ölmüştür. Bullock'un babası Birmingham, Alabama ve İrlanda İngiliz, Alman, Fransız soyuna sahipken, annesi ise Alman'dır. Bullock'un anne tarafından büyükbabası, Nuremberg'li bir roket bilim adamıydı. Bullock, on iki yıl boyunca Nürnberg'de, Almanca konuşarak büyüdü. Hümanist Waldorf Okuluna gitti. Çocukken, sık sık Avrupa opera turları çıkan annesine eşlik etti. Bullock annesinin opera yapımlarında küçük parçalar alarak, çocuk olarak bale ve şan eğitimi aldı. Staatstheater Nürnberg opera çocuk korosunda şarkı söyledi. Sol gözünün üstündeki yaranın sebebi çocukken bir dere içine düşmesinden kaynaklanmaktadır.

Bu gönderiyi paylaş