"Örümcek Adam" animasyon saati açıklandı

"Örümcek Adam" animasyon saati açıklandı

02 Kasım 2019 tarihinde Sony ve Marvel ,"Örümcek Adam: Örümcek Dünyasının İçinde" zamanını işaretlediler.

Animasyon Trail «Spider-Man: Geçen yıl fatih olmuştu örümcek dünyasına» içine, 8 Nisan 2022 tarihinde gösterilecek.

Vkim das Santon henüz belirli bir adı olmayan bu animasyonu yönetmek için seçilmiştir. Yazarlık aynı zamanda Dave'i örümcek adam kostümündeki hayali karakterin ve Miles Mualez'in süper kahramanının hikayesinin anlatıolduğunu da belirtti.

"Örümcek Dünyasına Doğru" Anlatılar 13 yaşındaki bir çocuğun hikayesi, her zaman olduğu gibi bir örümcek ısırığı ile, bir Spider-Man, ve bu süre birkaç diğer Spider-Men çok vardır. Animasyon çok özel inşa edilmiş ve modern bilgisayar animasyonları ve geleneksel ve kullanışlı çizim teknikleri birleştirerek benzersiz bir etkisi vardır.

Bob, Peter Ramsey, Rodney Rathman ve Christopher Miller için bu animasyon yılı 2019 En İyi Animasyon Akademi Ödülü'nü getirdi. "Örümcek Dünyasında" Altın Küre, İngiliz Akademisi ve Amerikan Yapımcılar Derneği gibi festivallerden başka ödüller de var.

90 milyon dolarlık bütçesi olan Anime Spiderman, kutuda beklenmedik bir başarı elde etti ve toplam küresel kutularda 380 milyon dolar kazandı. Film Rathman tarafından yönetildi, kodlanmış ve Lord ve Rathman tarafından yazılmıştır. Miller ve Lord filmin yapımcıları da olmuştur.

«Spider-Man: Inside the world of Spider», Sony şirketinin Oscar animasyon bölümüne aday gösterilen ikinci animasyondur. 2007 yılında "sörf" animasyon Oscar başka bir Sony temsilcisi oldu.

Animasyona ek olarak, Sony'nin şirketi Sony'nin animasyonlu çıkış tarihini 6 Kasım 2020'de 16 Nisan 2021 'e değiştirdi.

 

Bu gönderiyi paylaş