27 yıl sonra "it" ve kaybedenler grubu geri dönün

27 yıl sonra "it" ve kaybedenler grubu geri dönün

Çarşamba 15 Ekim 2019 tarihinin haberlerine göre Şimdiye kadar, 48 film ve TV dizisi, King Books, tabii ki uyarlanmış, film ve dizi sayısı tüm bu eserlerin kalitesi anlamına gelir, ve gerçekte, film veya dizi şeklinde King'in eserlerinin bir avuç eleştirmenler ve izleyiciler hayran bırakdı.

"Stephen King"in Hollywood sinemasının film ya da dizi olarak çok sayıda yazı ve yazıya sahip olduğu tek yazar olduğunu söylemek abartı olmayabilir. 200'den fazla edebi eser ve yaklaşık 45 roman yayınlayan Amerikalı yazar, aynı zamanda korkunç ve metafizik bir tarzda bir yazarın en çok basılmış eserlerini kaydediyor.

Yüksek metafizik bir çocukluk geçiren bu Amerikalı yazar, korku ve korku kavramlarıyla mücadele ediyor ve seyircisini korkuyla, hikayelerinin ayak izleriyle besliyor. Hollywood sineması eserleri üzerinde başka bir yazar daha fazla yatırım yaptı ve Kral da kendi kitabının film yapma ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız diğer birçok yazar aleyhine, bu durumda herhangi bir böyle zor almaz, ve hatta film ve dizi ler için çalışmalarının daha fazla ve elde Ne kadar çok şöhret hoş karşılarsa.

Stephen King ile yapılan röportajlarda, Tanrı'nın Allah'ı inkar edeceğini asla belirtmemiştir, ancak Kral'ın hikayelerinde bu Tanrı'nın rolü her zaman bir kelimedir ve bu hikayelerde iç ve dış şeytanlara hükmetmiştir. Kral'ın hikayeleri dünyasında, insan iblisler tarafından çevrili ya da güçlü bir kötü rol, maddi yaşam, sınırlı bir fırsat kullanır ve onun diğer diğer insanlar için, bu intikam ve sorun yükseltir bir yaratıktır.

Stephen King genellikle "Bram Stoker", "HP Laucraft" ve ... Onun hikayelerini yazmak için ilham kaynağı olmuştur ve bu hikayeler doğrudan onun özel hayatı ile ilgili değildir, ama bu iddiaaksine, her zaman bu hikayelerde Kral'ın özel hayatının bir dayanak noktası dır. Örneğin, King kitap yazdı "Gerekli" veya (Needful Things) tam alkol ve uyuşturucu bağımlılığı kurtuluş sonra, ya da 1999 yılında, bir trafik kazası yaralanma muzdarip iken, bir hikaye yazmaya başladı "Nightmare Catcher" (Dreamcatcher), olan etkisi bu hikaye üzerinde etkisi Tamamen belli.

King'in hikayelerinde genellikle iblisler, zombiler, vampirler ve... Çok iyi insanlar, kahramanlar ve anti-kahramanlar ile, ve birlikte, onlar seyirci için süslü ve korkutucu bir video inşa.

Bu makalede, korku türünün satış rekorunun yıllar sonra taşındığı "it" filminin ikinci bölümünün bahanesine bakacağız ve Stephen King'in Hollywood sinemasındaki eserlerinin başarılı bir şekilde uyarlanmasına bakacağız.

"It"in ikinci bölümünde, daha hızlı bir hikaye nin süreci ilk bölümden devam eder ve hayatlarında daha başarılı ve varlıklı olan kaybeden Grup üyeleri de daha başarılı ve varlıklı hale gelmiştir, ama bu sefer, ilk bölümün aksine, "Mike" İpuçları ile bu grup Hangi grubun bir üyesi, bilge kuruş yok etmek için Kızılderililere ait ünlü antik bir şekilde, tabii ki, yani, çözüm kuruş yok etmek akıllıca değildir ve sonunda kırmızı insanların çözümleri ile olamazdı çıkıyor. Bu yaratık başarılı bir kötülük. Ancak, ve kaybeden grup, sonuçta, beyaz maceracılar kendi hedefine ulaşmak için sahip olduğu tüm zorluklara rağmen, kendi yolunu bulmak ve bir kez daha Amerikan kahramanları kötü ve kötü ellerinden Dünya kaydetmek ve Penny Wise yok.

Filmin ikinci bölümünde "it", Hollywood'un son birkaç yıl göre, grubun bir feminist, bir eşcinsel karakter ve bir kadın. "Ritchie", küçük boyutlu gözlük çocuk şimdi büyüdü ve onun korkuen büyük insanların eşcinsellik eğilimi olduğu sırrı takip olmasıdır. Öte yandan, Beverly ya da onun kötü babası önce kurtarıldı olmuştu kızıl saç kızı, şimdi kocası ve yaramazlık bırakır ve bağımsız bir kadın olarak bu maceraya katılmak ve onun geçmiş aşkı bulmak için harekete geçer.

Filmin ikinci bölümünde, Yahudi karakter her zaman dehşete ya da aynı "Stanley" yolun başında, bilge bir kuruş ile korku karşılaşmak ve tek başına grup koyar, ama bu karakterin sonunda, arkadaşları için yol açtı şampiyonluk olarak, hatırlanır ve bir şekilde Kaçış macerası onu onurlandıracak. Bu özel bitiş ile, film "It" hollywood Yahudiler için ezilen, drama ve tarihsel tarz ek olarak, korku türü ve korkak karakterler için sızmış olduğunu kanıtlıyor ...

Eleştirmenler dışında en önemli konu, bu dizideki izleyici kitlesi "It", ikinci bölümün ilk bölümü kadar korkutucu olmadığı konusudur. Yönetmen özel efektler, zombiler, kontrol dışı yaratıklar çeşitli rahatlama almak için çalıştı ve... Bir iç ve derin korku oldu ilk bölümü, korku, ama gerçekten başarılı değildir ve ikinci bölümünde "it" sadece ikinci bölümün başlığı römorkör olabilir, ve onun mutlu ve Hollywood sonu sayesinde, korku aramayan klasik izleyiciler.

Filmin ilk bölümü, 35 milyon luk bütçesi ile, korku filmi satış rekoru kırdı kutusunda yaklaşık 700 milyon oldu, ve ikinci bölümü iki hafta boyunca satış tablosu oldu ve ilk bölümün satış rekoru kırmak mümkün değildi.

Bu gönderiyi paylaş