Toronto: Mickey Rourke, 'Kız' İntikam Geriliminden (Özel) Bella Thorne'a Katıldı

Toronto: Mickey Rourke, 'Kız' İntikam Geriliminden (Özel) Bella Thorne'a Katıldı

9/6/2019 tarihinde Mickey Rourke, yazar-yönetmen Chad Faust'un intikamı gerilim filmi olan Girl'de The Duff yıldızı Bella Thorne'a katılıyor.

 

Thorne, küfürlü babasını öldürmek niyetinde olan küçük memleketine geri dönen genç bir kadını canlandıracak, sadece ona başka birinin daha önce aldığını keşfetmek için bakacak. Cevapları ararken, hayal edildiğinden daha tehlikeli bir aile mirasını ortaya çıkardı. Rourke yerel şerifi oynuyor.

Oscar adayı aktör (The Wrestler) Rourke, 9 1/2 hafta gibi filmlerde rol aldığı bilinen Angel Heart ve Sin City de kısa süre önce cüretkar Ashby'de ve indie boks masasında Tiger'da göründü.

Girl markları Faust’un kısa filmi Baby Bleed ve Oh God’u yazıp yönettiği ilk yönetmenlik çalışması. Gerilim, Kuzey Ontario’da 19 Eylül’de çekime başlayacak.

Double Dutch International, Girl'e Berlin'de uluslararası alıcılara alışveriş yapmaya başladı ve Toronto Film Festivali'nde satışlarına devam edecek. CAA Finance, bir ABD satışını gerçekleştiriyor.

Thomas Michael, Shayne Putzlocher ve Sara Shaak üretiyor, Lee Nelson, David Tish ve Jason Moring de yapımcı.

Anamorfik Medya üretimi finanse ediyor. İkili Hollandalı International'ın TIFF yazarı Ruby Rose ve Jean Reno'nın oynadığı The Doorman ve Anthony Hopkins'in oynadığı The Virtuoso'yu içeriyor.

Rourke, Framework Entertainment ve APA tarafından replike edildi.

Bu gönderiyi paylaş