Christian Siriano’nun Boyut Kapsayıcılığına Odaklanması J. Jill İşbirliği ile Devam Ediyor

Christian Siriano’nun Boyut Kapsayıcılığına Odaklanması J. Jill İşbirliği ile Devam Ediyor

9/6/2019 tarihinde Her kadın, yaşına veya boyutuna bakılmaksızın, mükemmel beyaz bir bluzu ve harika bir tatil elbisesini hak ediyor ve Christian Siriano, bunun gerçekleşmesi için yeni bir ortaklığa girişti.

 

Hem pist gösterilerinde hem de kırmızı halılarda, her yaş ve büyüklükteki kadınları kucaklamak için bir isim yapmış olan tasarımcı, şu anda modaya ilişkin kapsayıcı tutumlarını fiyatlara yansıtan kapsül koleksiyonları tasarlamak için hazır giyim markası J. Jill ile işbirliği yapıyor. kesinlikle onun imza hattından daha düşük. İlk gruplandırma, 12 Eylül’de J. Jill’deki mağazalarda ve JJill.com’da düşer ve giyim, XS-4XL ve 0-28 arasında değişen sonbahar odaklı ayırıcılar, elbiseler ve aksesuarlar içerir; Bütün parçalar 39 ile 209 dolar arasında.

 

Son zamanlarda New York’un Chelsea Piers’sindeki bir stüdyoda Siriano, J. Jill’le ortak olma kararını konuşmak için 2020 bahar koleksiyonunda (Cumartesi günü New York Moda Haftası’nın başında geliyor) çalışmaktan ara verdi. “Kendim için zor olan şeyler üzerinde çalışmayı seviyorum - J. Jill tarzı her zaman biraz daha kolay ve klasikti ve bu müşterinin hayatına biraz daha çekici gelmek istedim” dedi. “Asla tam boyutta bir işbirliği yapmadık, bu durumda her şeyi yaparız.”

Üst düzey tasarımcılar arasında Siriano, pist ve kırmızı halılarda yaş ve boyut kapsayıcılığının erken bir uygulayıcısıydı. Sonuç olarak, Sir Night firmasının, Night Night Live alum, hiçbir tasarımcının kendisiyle çalışamayacağı bir tweet attığı 2016 Ghostbusters prömiyeri için özel bir kırmızı elbiseye yardım etmek üzere adım attığı Leslie Jones da dahil olmak üzere, çok çeşitli yıldız müşterileri geliştirdi. elbise. Diğer yakın zamandaki müşterileri arasında Whoopi Goldberg (ne zamandan beri Neiman Marcus için kendi beden beden giyimi hattını açtı), Laurie Metcalf, Debra Messing ve Ashley Graham bulunuyor.

 

J. Jill kapsül koleksiyonundaki parçaların, ofis dostu görünümlerden daha gündelik stillere veya gündüzden akşam yemeğine kadar uzanan elbiselere kadar eksiksiz bir yaşam tarzına uyması amaçlanıyor. Özel beyaz bluzlara odaklanma da koleksiyonun içinde yer alıyor.

 

Siriano “Giysilerin çok giyilebilir olmasını istedik, örneğin her kadının yaşam tarzına uygun seçeneklerle - örneğin bir kese ihtiyacı olan müşteri için ona bir kese verin” diye açıkladı Siriano. “J. Jill'i belki de sahip olacağımızdan daha fazla parçaya ittik, ama annem, 72 yaşında veya 36 çocuğu olan kız kardeşim gibi kadınları ve her birinin seveceği ve isteyeceği bir şey yaratmayı düşünüyordum. giymek için. ”

 

“Christian, tasarımın kapsayıcılığıyla tanınır ve J. Jill gibi, stilin herkes için olduğuna inanır. Bizim için doğal bir işbirlikçi, ”dedi J. Jill'in başkanı ve CEO'su Linda Heasley.

Bu gönderiyi paylaş