Marvel, Gelecekteki Gizem Projesinde Ölüm Verdi

Marvel, Gelecekteki Gizem Projesinde Ölüm Verdi

05 Eylül 2019 tarihinde Yeni teaser imgesi "mysterious murder (gizemli bir cinayet) " vaat ediyor.

Marvel Entertainment'ın Marvel Comics No. 1000, çizgi roman evreninin 80. yıldönümü kutlamalarını klasik bir karakterin yeniden doğuşuyla başlatmış olabilir, ancak yıl sonunda ortaya çıkacak çizgi roman meselesi için bir teaser görüntüsü, hayranların kendilerini hazırlamaları gerektiğini öne sürüyor Bazı ölüm için de.

 

Gizemli Gelenler için ikinci teaser görüntüsü! Fantastik Dörtlü, Kaptan Marvel, Kara Panter, Demir Adam ve Jane Foster'ın beyaz bir çarşaf altında durduğunu gösteren bir yapboz çalışmasıyla “Gizemli Bir Cinayet…” sözünü verdi. Marvel, Perşembe öğleden sonra görüntüyü hiçbir ek bilgi olmadan yayınladı ve içerik oluşturucular da dahil olmak üzere bir kerelik sorununun ayrıntıları bilinmiyor.

D23 Expo sırasında yayınlanan ilk teaser, başını kılıcı tutan bir figürün bir siluetini gösterdi ve “Birini Birleştirecek!

 

İlk görüntüye eşlik eden Marvel, Gelen! “Marvel Comics'in geleceğini 2020 ve ötesine şekillendirecek çizgi roman”, “Karanlık Phoenix Saga'nın sayfalarındaki bir dakikadan günümüzün Marvel Comics olaylarına.

 

Bu açıklama ışığında, sorunun, 2014 yılı tüm yeni Marvel harikası Marvel yayınlama hattında yaklaşan katliamları ön plana çıkaran farklı yaratıcıların çoklu kısa öyküleri içeren bir dizi antolojiye özel sayısında en yeni olacağı kanıtlanmış olabilir! Bir veya 2015’in Yenilmezlerini göster.

 

Gelenler hakkında daha fazla bilgi! önümüzdeki aylarda piyasaya sürülecek.

Bu gönderiyi paylaş